turkish   english   russian   italy   german   arabic
Hotline

Marka Tescili

Amacımız siz işletmelerin en değerli varlığı olan markalarını korumak ve ürünlerinin kalitesini belgelendirmek için tüm gücümüz ve varlığımızla çalışmaktır.

İlkemiz “MARKAN SENİN OLSUN” dur.

Marka tescili yaptırırken en önemli konu; marka tescilinizi kime yaptıracağınızdır. Çünkü eğer iyi bir marka tescil danışmanınız yoksa en sonunda acı sürprizlerle karşılaşma riskiniz vardır. İşte tam da burada Turkuaz Gözetim ve Belgelendirme’ ın kalitesi ve değeri ortaya çıkıyor. Turkuaz Gözetim ve Belgelendirme, marka tescil işlemlerinizi çok büyük bir süratle yapıyor,  tüm işlemleri, hiçbir ayrıntıyı atlamadan yerine getiriyor ve siz değerli marka sahiplerinin asla mağdur olmasına müsaade etmiyor. Çünkü Turkuaz Gözetim ve Belgelendirme uzun yıllara dayanan marka tescil deneyimini, işinin en iyisi,  uzman personellerle beraber sizler için birleştirerek markanızın tescilini sorunsuz ve hızlı bir biçimde sağlıyor.

Turkuaz Gözetim ve Belgelendirme, markanızın tüm bu tescil işlemleri sırasında daima sizinle birlikte hareket eder.

Markanıza yapılacak itirazların değerlendirilmesi, savunma hazırlanması sırasında Turkuaz Gözetim ve Belgelendirme olarak daima yanınızdayız. Markanızı tescil ettirdikten sonra  10 yıl boyunca kesinlikle markanız için harç vb. ücretler ödemeyeceksiniz.

Markanızı tescil ettirdikten sonra, marka tescilinizi yeniletmeniz gerekmektedir. Yani markanızı her 10 yılda bir yenilettiğiniz sürece markanız ebediyete kadar sizindir. Bugün birçok kalite belgesi çok kısa bir sürede çıkarılabilmektedir. Ama marka tescil işlemleri en erken 10 – 11 ay gibi bir zaman zarfında sonuçlanmaktadır. Bunun için, piyasaya bir ürün, mal veya hizmet sürmeden önce mutlaka marka tescil başvurusu yapmanız çok önemlidir.

Bu nedenle ürün veya hizmetten önce marka tescili için başvurmanız kurumsallaşmanızın önemli bir ayağıdır. Markanızın tescili size her alanda büyük kolaylıklar ve avantajlar sağlamaktadır.

Marka tescili bazı iş alanlarında mecburi bir işlemdir. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, gıda paketleme; üretim ve com.tr alımları gibi alanlarda marka tescil başvurusu veya marka tescil belgesi sorulmaktadır.

Yine aynı şekilde TSE ( Türk Standartları Enstitüsü) de marka tescil belgesi veya başvurusu sormaktadır.

Marka Tescili
Whatsapp iletişim
Müşteri Hizmetleri
Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'ta bizimle sohbet edin