Slcp Danışmanlık ( Sosyal ve İş Gücü Uyum Programı) – TURKUAZ GÖZETİM BELGELENDİRME VE EĞİTİM HİZMETLERİ

Slcp Danışmanlık ( Sosyal ve İş Gücü Uyum Programı)

SLCP Nedir ?

Küresel tedarik zincirlerindeki denetim yorgunluğunu ortadan kaldırmayı amaçlayan, kâr amacı gütmeyen, çok paydaşlı bir girişimdir. Tüm endüstri paydaşları tarafından kullanılabilecek, çalışma koşullarına ilişkin yüksek kaliteli karşılaştırılabilir veri seti için araçlar ve sistem sağlayan bir platformdur. Bir denetim programı olan SLCP , tedarik zincirlerinde şeffaflığı artırır, sosyal denetimlere olan ihtiyacı azaltır ve sonuç olarak kullanıcıların çalışma koşullarını iyileştirmek için kaynakları yeniden kullanmasına olanak tanır.

SLCP, sosyal denetimlere harcanan zamanı ve parayı azaltmak için ortak bir araç oluşturmak ve uygulamak üzere çeşitli paydaşları bir araya getirmiştir.

SLCP’nin amacı, çalışma koşullarını iyileştirmeye yönlendirmektir.  SLCP, üreticilerin kendi sosyal ve çalışma verilerinin sahipliğini almalarını sağlar. SLCP, karşılaştırılabilir tek bir veri seti sağlar ve paydaşlar arasında işbirliğini kolaylaştırır.

SLCP onaylı verilerin faydaları nelerdir?

Bir tesis, SLCP onaylı verilerini istediği kadar paydaş ve müşteriyle paylaşabilir.

SLCP onaylı veriler, farklı standartlar veya Davranış Kuralları ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, markalara, perakendecilere ve standartlara, ihtiyaçlarına göre verilere kendi puanlamalarını veya yorumlarını ekleme esnekliği sağlar. SLCP ile, verileri zaman içinde ve ülkeler, bölgeler  arasında karşılaştırmak için büyük bir potansiyel vardır.

SLCP’nin Faydaları

WhatsApp Nasıl Yardımcı Olabilirim?