Amfori Bepi Nedir ?
  • Danışma Hattı
  • +90 850 255 1 887

Amfori Bepi Nedir ?

TURKUAZ GÖZETİM BELGELENDİRME VE EĞİTİM HİZMETLERİ

Amfori Bepi Nedir ?

Amfori Bepi Nedir ?

amfori BEPI Nedir?

amfori BEPI işletmelerin sosyal uygunluk sürecinde Tedarik Zincirinin Haritalandırılması ve Çevresel İyileştirmelerinin yapılmasıdır.

İşletmeler çoğu kez üretim esnasında son ürünlerini almak için tedarikçi kaynak bulmak zorunda kalıyor; tedarik zincirlerinin izlenmesi ve çevresel iyileştirmelerin yönlendirilmesi zor olabilir. Amfori BEPI uygulamaları ile bu sorunlar işletmeler tarafından sistemli bir şekilde oluşturulmak zorundandır. İşte bu aşamada BSCI üreticileri BEPI standartlarını uygulayarak Tedarik Zincirini ve çevresel iyileştirmelerini yaparak üretimdeki aksaklıklarını görür ve sektörde kendisini kanıtlar.

amfori BEPI ’ nin faydaları nelerdir ?

Tüm çevre ile ilgili tedarik zinciri bilgileri için bir alan sağlar, işletmelerin üreticilerini kolayca ekleyebilmelerini ve tedarik zincirlerini dünya çapında haritalandırılmalarını sağlar.

Tesislerle iletişimi destekler; Üyelerin tedarik zincirlerinde izleme faaliyeti talep etmelerine izin verir. Sonuçlar daha sonra hem firmaların hem de üreticilerin performanslarını takip edebilecekleri platformda görülür. Ortak bir üretici olan üyeler sonuçları paylaşabilir, bu nedenle üretim esnasında sorun meydana çıkmadan önler ve işletmelere tasarruf sağlar.

Üreticilerin bilgilerini güncel tutmalarını, tedarikçi firmalarını eğitim gereksinimlerini tespit eder, tüm tedarikçi firmalarının kendilerini geliştirmelerini önerebileceği performanslarına genel bir bakış sunarak aktif bir rol üstlenmelerini sağlamak.

Tedarik zincirinizdeki çevresel gelişmeleri etkin bir şekilde sürdürün

Zaman ve kaynak tasarrufu sağlayın ve iş gücü kaybını azaltmak için sektördeki işletmelerle işbirliği yapın.

Ürünlerinizin yeniden pazarlanmasına ve pazar değişikliklerinin artırılmasını sağlayın

Müşterilerinizin ve paydaşlarınızın beklentilerini karşılayarak işletmenizin prestijini artırın.


Sosyal Medya Hesaplarımız

Copyright © 2021 Turkuaz Gözetim Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.|Tasarım ve Uygulama Ajans Penna Tarafından Yapılmıştır.