KOSGEB Danışmanlığı – TURKUAZ GÖZETİM BELGELENDİRME VE EĞİTİM HİZMETLERİ

KOSGEB Danışmanlığı

KOSGEB Danışmanlığı

KOSGEB destek, hibe ve kredileri konusunda danışmanlık, iş planı hazırlama ve rehberlik hizmetleri için Turkuaz Ekibi olarak Kosgeb Danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

İster yeni bir iş fikri ile içerisindeki girişimciliği ateşlemeye hazır, yeni başlayan biri olarak yeni girişimci desteği iş planına ihtiyacınız olsun, isterse hali hazırda devam eden işletmeniz veya firmanız için kobi proje desteği veya ar-ge desteği gibi proje desteklerinden faydalanmayı arzu eden bir mevcut kobi olun, Profesyonel danışmanlık ekibi  olarak yanınızdayız.

Yeni Girişimci Desteği İş Planı Hazırlama;

Kendi işinizin patronu olmak için çıktığınız bu yeni girişimcilik yolunda, ileriye dönük bir projeksiyon hazırlayabilmek amacıyla oluşturacağınız iş planını(business plan) hazırlamanıza yardımcı olmaktayız.

Kobi Proje Desteği;

Mevcut işletmeniz için alabileceğiniz kobi proje desteği, ar-ge desteği, personel desteği, tanıtım desteği alanında sizlere destek projesi hazırlama ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Kobi proje desteği ile üretimi, ihracatı, istihdamı, verimliliği attırmak gibi bir veya birkaç hedefi olan projelerinizi hazırlayarak daha çok hizmet odaklı harcamalarınız için Kosgeb desteği ile işlerinizi kolaylaştırarak rekabet avantajınızı arttırmaya çalışmaktayız.

KOSGEB danışmanlık süreciyle alakalı iletişim numaralarımızdan veya web sitemizdeki başvuru formundan bize ulaşın.

0850 255 18 87 

info@turkuazgozetim.com

WhatsApp Nasıl Yardımcı Olabilirim?